Wesprzyj nas

Polskie Forum Ekologii Akustycznej

Zobacz jak możesz pomóc

Wszystkie działania pfea bazują na pracy wolontariuszy, którzy wspólnie chcą ratować środowisko naturalne. Wystarczy odrobina chęci by zmieniać świat na lepsze.

Daj się usłyszeć! Jako obywatel masz możliwość przekazania swoich obaw dotyczących kwestii związanych z środowiskiem naturalnym. Podejmij działania dla ptaków, dzikich zwierząt i ich siedlisk. Tylko z Twoją pomocą możemy odnieść sukces w naszych wysiłkach na rzecz ochrony przyrody.

Zostań członkiem wspierającym

Polskie Forum Ekologii Akustycznej

Mamy radość ogłosić, że rozpoczęliśmy kampanię na platformie Patronite, a naszym celem jest stworzenie unikalnego Archiwum Dźwięków Przyrody. Chcielibyśmy serdecznie Was zaprosić do dołączenia do naszej społeczności wspierającej ten inspirujący projekt.

Zostań wolontariuszem lub członkiem pfea

Zapraszamy do współpracy osoby chcące aktywnie działać w zakresie Ekologii Akustycznej w Polsce. Jeśli kochasz przyrodę, chodzisz po lasach, masz czas tworzyć nagrania terenowe a może posiadasz inne umiejętności, które pomogą promować ochronę środowiska?

Nadchodzące projekty w których możesz wziąć udział

Aktualnie tworzymy stronę! Zapraszamy do kontaktu by dowiedzieć się więcej o nadchodzących projektach.

Postaw nam kawę

Postaw nam kawę

Bardzo lubimy kawę, którą chętnie pijemy na naszych wyprawach w teren. Postaw nam kawę i wspieraj działania statutowe pfea.

Skontaktuj się

Dołącz do nas!